[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Nie polecam Bimmer 88 garage Zakroczym

Partacze u których strach zostawić E30 do naprawy
  • Reklama

Nie polecam Bimmer 88 garage Zakroczym

Post numer:#1  Postprzez Beniek » 20 lip 2017, o 14:27

Siemanko ;)
Chciałbym wszystkich przestrzec przed tym "warsztatem". We wrześniu 2016r oddałem moją e30 na swapa. Wszystko było ugadane i cena miała wynieść 7,5tyś jak się potem dowiedziałem cena się"lekko" zmieniła na 10tyś... No jeszcze to mogę zrozumieć w końcu to stary samochód, chociaż jak dla mnie wydaje mi się to nierealne żeby za swapa m54b25 dać 10tyś. Oprócz swapa miałby być wymienione wszystkie uszczelki w silniku i miał być wyczyszczony oraz hamulce które jak się później dowiedziałem były nie ruszone a tył był całkowicie odpięty "Ponieważ tłoczki były zapieczone i bałem sie tego ruszyć" :mad2: Przejdźmy do rzeczy przy odbieraniu samochodu w lutym ! Odpaliłem przejechałem niecałe 2 kilometry i silnik zamuliło, "mechanik" stwierdził że nie wie czemu tak jest. Oczywiście pan specjalista zapomniał wlać oleju do skrzyni :shock: Oddałem samochód i czekałem cierpliwie aż naprawią usterkę. Niedoczekanie moje... Jak się okazało Panowie przy okazji wymienili mi kolektor ssący który wycenili na 500zł... Później stwierdzili że to jednak pompa paliwa się zatarła, odma jest zapchana i termostat jest do wymiany... Oczywiście wystawili mi kolejny rachunek. Samochód do tej pory nie jeździ tak jak powinien. Niestety pracuję i nie mam czasu sam do niego usiąść. Myślałem że jak oddam samochód do mechaników to będę miał zrobione na cacy, ciekawi mnie czego jeszcze zapomnieli mi zrobić.
Szkoda tracić czasu, nerwów i pieniędzy na ten warsztat. Przekonałem się o tym na własnej skórze :/
Beniek
Rekrut

Moje BMW: 328
Nadwozie: Coupe
Silnik: m52b28
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: 316
Nadwozie: Sedan
Silnik: m54b25
Instalacja LPG: NIE

Reklama

Czapki bejsbolówki - Sandwich