[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Personal Detailer- Car Detailing Ostrowiec Świętokrzyski

Godne polecenia warsztaty i sklepy w których szybko i tanio można naprawić E30-stke lub kupić części
  • Reklama

Personal Detailer- Car Detailing Ostrowiec Świętokrzyski

Post numer:#1  Postprzez mamut103 » 19 lut 2017, o 03:53

Witam!
Chciałbym zaprosić wszystkich, a w szczególności userów BMW-E30.PL, z okolic województwa świętokrzyskiego do mojego studia kosmetyki samochodowej Personal Detailer, które znajduje się w Kunowie, obok Ostrowca Świętokrzyskiego.

Świadczę usługi z zakresu zaawansowanej kosmetyki samochodowej, popularnie okrzykniętej dziś car detailingiem. Wykonuję wieloetapowe renowacje lakieru, zabezpieczam auta najwyższej klasy powłokami ochronnymi i ekskluzywnymi woskami, dokonuję trwałych renowacji skóry, a także przygotowuję profesjonalnie auta do sprzedaży i regularnie dbam o auta klasyczne oraz zabytkowe.

Posiadam dokumenty potwierdzające udział w różnych wydarzeniach i szkoleniach branżowych, a także szereg zadowolonych klientów którzy z zadowoleniem korzystali z moich usług. Dysponuję akredytacją firmy FX Protect na aplikację ich najwyższej jakości ceramicznych powłok ochronnych, a także akredytacją firmy COLOURLOCK uprawniającą do renowacji skóry na ich produktach z linii profesjonalnej.

Oczywiście, dla miłośników jedynego słusznego modelu samochodu i ich perełek przewiduję bardzo preferencyjne warunki współpracy- z pasji i zaangażowania.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu,
Kudas Karol

Tel.: 535 790 190

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź mnie na:

http://www.facebook.com/personalcardetailer
http://www.personaldetailer.pl

:kie: :tun:
mamut103
Stażysta

Moje BMW: 325i
Nadwozie: Sedan
Silnik: M52B25