[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

No i po Meetingu. Wrażenia, opinie, sugestie...

Moderator: E30Meeting

• Reklama

No i po Meetingu. Wrażenia, opinie, sugestie...

Post numer:#1  Postprzez mattim » 5 wrz 2018, o 10:11

Dwa słowa ode mnie. Z uwagi na to że miałem okazję trochę pomagać przy organizacji widziałem meeting z innej perspektywy, ale do rzeczy. Na początek, czy tegoroczną edycję można zaliczyć do udanych? Z pewnością!

Nowy ośrodek, czysty przyjemny, sprawia wrażenie zadbanego. Duża liczba domków, wyasfaltowana drogą wokół, plaża z ładnym widokiem, świetny plac zabaw (jeśli ktoś ma dzieci :D ),bar z miłą obsługą, co ważne bardzo smacznym jedzeniem ( osobiście tylko śniadania robiliśmy sami), tanim dobrym piwem z kija. To wszystko zaliczam na duży plus względem poprzednich lat. Ukłony dla Pana Adama Lipińskiego za to i za współpracę, z której myślę że również był zadowolony co pokazał na rozdaniu nagród :)

Ludzie. To jeden z ważniejszych czynników. Zawsze znajdzie się czarna owca, wiadomo, jeden-dwa incydenty ciężko tego uniknąć przy takiej ilości osób. Intruz został wy..dalony z ośrodka, niesforny typ łamiący prosty regulamin nie ma prawa psuć całej imprezy. Niech to będzie przestroga dla innych na kolejne meetingi. Poza tym kultura z roku na rok poprawia się, a w zasadzie wraca do punktu wyjścia czyli pierwszego, czy drugiego spotkania, to cieszy. Noce były spokojne, a dni przyjemne i można było się czuć bezpiecznie, na co dodatkowo wpływała obecność wynajętego ambulansu z dwoma ratownikami na pokładzie. Jeden kolega wymagał ich pomocy, co myślę mówi samo za siebie, jak dobrze wydane pieniądze zostały zainwestowane. Cieszy to, że rok w rok można liczyć na osoby które przyjeżdżają bez względu na odległość i inne czynniki, szczególnie podziwiam tutaj Słoweńców, Łotyszy, Czechów,Białorusinów czy chłopaków z Estonii. To pokazuje że meeting był jest i będzie potrzebny dla ludzi właśnie tworzących ten klimat. Szkoda mi jedynie że nie którym nie chciało się podjechać autem żeby je wyeksponować (tak wiem, był problem z ustawianiem, o czym poniżej), albo ruszyć :cen: z pod domku na rozdanie nagród :roll:

Auta. Auta przyjeżdżają coraz ciekawsze, coraz różniejsze. Wiele aut patrząc przez pryzmat lat poprzednich zdecydowanie poprawia i tak już wysoki poziom. Oczywiście nie chodzi o jakieś wyścigi w zbrojeniu się itp, bo każde auto jest inne, ale ilość nowych felg z allegro, trytytek, szpachlówki i izolacji zdecydowanie maleje w prost proporcjonalnie do kolejnych meetingów. Myślę że te spotkania z pewnością mają wpływ na świadomość użytkowników e30 i tego co z nimi robią w garażach. Krótko mówiąc poziom rośnie.

Organizacja. Same ochy i achy więc trochę konstruktywnej krytyki nie zaszkodzi :P Na problemy z organizacją wpłynęło kilka czynników, w większości nie zależnych od organizatorów. Ośrodek jak można było zauważyć jest w trakcie przebudowy. Część prac nie została ukończona (m.in. plac piachu który miał być trawą oraz droga przy nim) trochę nam to zaburzyło koncepcję ustawienia aut, do tego mały incydent przed ośrodkiem (którego wyjaśnienie wyjęło nam około godziny czasu). Zresztą należy też wziąć pod uwagę sam fakt robienia meetingu na tym terenie po raz pierwszy, ale to oczywiste. Sam zapomniałem wyłożyć w piątek kart do głosowania przez co później też starciliśmy trochę cennego sobotniego czasu :bag: . Oprócz tego firma która miała zapewnić sprzęt, mikrofony, muzykę, dj'a, wy e bała się na nas w poniedziałek :shock: dlatego trzeba było na szybko coś zorganizować. Udało się jedynie pożyczyć mały sprzęt który ograniczał mocno możliwości ojca prowadzącego (zasięg mikrofonu ledwie kilku metrów uniemożliwił przemieszczanie się po ośrodku). Te wszystkie składowe złożyły się na ogólny poślizg z rozpoczęciem, konkursami oraz rozdaniem nagród co w efekcie zamiast o planowanej 18, nastąpiło około 19, za to w miłym wieczornym klimacie. :cool2: Wieczorna integracja pod altaną przez brak dj'a również lekko ucierpiała, ale kto był myślę nie narzekał, a kto nie niech żałuje ;)

Makaveli. Człowiek który kręci tym całym interesem, chociaż ze swoimi warunkami mógł by z powodzeniem prowadzić jakiś show w TV, jak zwykle stanął na wysokości zadania. Mimo przeszkód które wyskakiwały jak zapłony w m54 dawał radę, na poczekaniu rozwiązywał wszystkie problemy. Prowadzenie, dialogi, wszystko godne samego mistrza. To wszystko co widzieliśmy w miniony weekend to efekt jego wielo tygdniowej pracy, poświęceniu oraz wyrozumieniu Żony i dzieciaków. Naprawdę wiele spraw jest do załatwienia przed imprezą aby to miało ręce i nogi. Należą mu się jeszcze raz szczere DZIĘKI BRACHU!

I dzięki wszystkim za przybycie, za współną zabawę, dyskusję. Ładujemy akumulatory, zbieramy pomysły i z pozytywną energią złapaną w ten weekend widzimy się za rok!
80' rulezz :D
mattim
Magister

Moje BMW: 323i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M20B23
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: _____
Silnik: MxxBxx

Reklama

Czapki bejsbolówki - Sandwich

Re: No i po Meetingu. Wrażenia, opinie, sugestie...

Post numer:#2  Postprzez Tymon » 5 wrz 2018, o 21:47

Nam się bardzo podobało!
Jak wspomniał mattim, przybywa z roku na rok naprawdę coraz więcej ładnych aut, mega fajnie :)
Miejscówka naprawdę bardzo fajna a ustawienie, czy zaparkowanie aut w różnych miejscach, alejkach ma swoje plusy ;) Można było pospacerować i porozmawiać z naprawdę pozytywnymi ludźmi.

Wielki szacunek dla organizatorów - jesteście THE BEST!
Szykujemy głowice i do zobaczenia za rok!

Niektórzy nie byli na integracji, bo mały maniak bmw nie chciał ich puścić :lol:
Obrazek

Dzięki raz jeszcze!
M20B25 Turbo 294,3Hp/430.1Nm

Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
Tymon
Profesor

Moje BMW: 320i
Nadwozie: Sedan
Silnik: M20B25 T

Post numer:#3  Postprzez HNT126 » 6 wrz 2018, o 00:03

Nam również bardzo się podobało. :)

Nowa miejscówka na plus. Sporo więcej miejsca na namioty i auta, dużo więcej domków o różnym standardzie.

Bez problemu znaleźliśmy miejscówkę na namiot i samochód, w nocy dało się spać bo ludzie chyba bardziej respektowali ciszę nocną niż w poprzednich latach. Być może jest to też zasługa wprowadzenia regulaminu przez organizatorów jak i ograniczenie wstępu na teren ośrodka tylko do uczestników zlotu, bez osób postronnych. No i coraz więcej z nas przyjeżdża z rodzinami i małymi dziećmi, co też pewnie hamuje nieco temperamenty.

Co ważne - samochody można było oglądać na spokojnie spacerując w cieniu drzew, nie w pełnym słońcu, co było jednak nieco męczące w Zdworzu. Ale - z powodu rozległego terenu - niestety nie zawsze było można pogadać z właścicielem interesującego samochodu, bo najczęściej był on na przeciwległym końcu kempingu i oglądał inne autka. :P
Kolega mattim po części wyjaśnił, dlaczego zamysł ustawienia aut w jednym miejscu nie pyknął - bo nie wszystkim się chciało - to jedno. Ale ze swej strony dodam, że z powodu kiepskiego nagłośnienia ledwie słyszeliśmy przy naszym obozie głos Makavelego a co dopiero poszczególne komunikaty, może też to było powodem, że ludziska opieszale ustawiali samochody.
Może dodatkowo rozdanie programu ramowego zlotu w formie papierowej, podczas wjazdu wraz z gadżetami byłoby w przyszłości dobrym rozwiązaniem?

Przydałby się jednak jeszcze jeden dzień na integrację, bo z moich obserwacji i doświadczenia wynika, że zwykle pierwszy wieczór spędzamy na ogarnięciu namiotu i okolicy, drugi wieczór - właściwy - integracja ze znajomymi ziomkami, a na poznanie nowych ludzi i ich samochodów brakuje już czasu ;)

Obsługa w Barze i przy grillu obok baru miła, piwko i jedzenie dobre, w przystępnej cenie.

Sanitariatów więcej.

Co do jeziorka - nie jest dla mnie jasne czy zakaz kąpieli był umieszczony jako tzw :cen: właściciela ośrodka, bo nie było ratownika? Bo na pomoście widniał już komunikat że kąpiel jest możliwa, ale na własną odpowiedzialność...

Tak czy inaczej Chłopakom ( i ich ładniejszym Połówkom ;) ) zaangażowanym w organizację Meetingu należą się wielkie podziękowania za kolejne udane spotkanie. Nowe miejsce, nowe możliwości! Widzimy się najpóźniej za rok mam nadzieję! :) :thu:
" silnik to nie Mc Donald, olej trzeba wymieniać! ";)

Mój czarny Touring:
http://bmw-e30.pl/viewtopic.php?f=67&t=6953

Obrazek
HNT126
Stażysta

Moje BMW: 325i
Nadwozie: Touring
Silnik: M20B20
Instalacja LPG: TAK

Post numer:#4  Postprzez Jacek-E30 » 6 wrz 2018, o 20:02

Ja po krótce... Nie ważne gdzie, ważne z kim! Cieszę się, że mogłem pogadać z kumplami których widzę raz do roku albo i rzadziej... Za rok jestem na pewno (myślę, ze już WIŚNIĄ 8) ) i mój przyjaciel JANKES również ;) Powiem tylko, że miejscówka lepsza jak Zdwórz!
Jacek-E30
Stażysta

Moje BMW: 316i
Silnik: M52B28

Post numer:#5  Postprzez bergol » 9 wrz 2018, o 12:17

witam wszystkich
super impreza super miejsce wszystko super

oczywiście wielkie podziękowania dla organizatorów za super meeting łączy nas jedna pasja jeden samochód jestem taka e30rodzina oby tak dalej mam nadzieje ze widzimy sie za rok
wielkie wielkie propsy dla wszystkich organizatorów oraz ich rodzin

a może by tak rozpoczynać meeting w czwartek więcej czasu na integracje :) :)))

pozdrawiam go zobaczeni za rok

pozdrawiam
bergol
Uczeń

Moje BMW: 318
Silnik: m10b18
Silnik: MxxBxx

• Reklama

Powrót do Meeting 2k18