[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Centralny zamek e30

Wszystko co dotyczy alarmów, centralnych zamków, oświetlenia itp.
  • Reklama

Centralny zamek e30

Post numer:#1  Postprzez Shanna » 27 gru 2017, o 16:51

Witam,mam problem z centralnym zamkiem w e30 touring.Problem polega na tym,że spalił mi się ori sterownik.Więc postanowiłem trochę pogrzebać i zakupiłem sterownik na pilota,długo nie myśląc wziąłem się za robotę,lecz mój zapał szybko minał,gdyż nie mogę znaleźć żadnego konkretnego schematu,więc stoje w miejscu.Robił ktoś z was może taką modyfikacje ?
Przerabiał może ktoś to ? a może ktoś jest w stanie podać kolorystycznie co z czym jak i gdzie.Bądz chociaż schemat,z którego będzie można cokolwiek przeczytać.Przeglądałem fora i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.Z góry dzięki za pomoc
Shanna
Rekrut

Moje BMW: 324
Nadwozie: Touring
Silnik: M21b24
Instalacja LPG: NIE
Silnik: MxxBxx

Reklama

Re: Centralny zamek e30

Post numer:#2  Postprzez jozef05 » 7 sty 2018, o 11:55

Schemat całościowy. Centralka drzwi na stronie 41-42.

http://www.armchair.mb.ca/~dave/BMW/e30/e30_92.zip
jozef05
Uczeń

Moje BMW: 316i
Nadwozie: Sedan
Silnik: M42B18
Instalacja LPG: TAK
Silnik: MxxBxx

Re: Centralny zamek e30

Post numer:#3  Postprzez egon-23 » 26 lut 2019, o 10:27

Shanna napisał(a):Witam,mam problem z centralnym zamkiem w e30 touring.Problem polega na tym,że spalił mi się ori sterownik.Więc postanowiłem trochę pogrzebać i zakupiłem sterownik na pilota,długo nie myśląc wziąłem się za robotę,lecz mój zapał szybko minał,gdyż nie mogę znaleźć żadnego konkretnego schematu,więc stoje w miejscu.Robił ktoś z was może taką modyfikacje ?
Przerabiał może ktoś to ? a może ktoś jest w stanie podać kolorystycznie co z czym jak i gdzie.Bądz chociaż schemat,z którego będzie można cokolwiek przeczytać.Przeglądałem fora i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.Z góry dzięki za pomoc

Ja przerabiałem podobny problem mogę ci pomóc.
egon-23
Uczeń

Moje BMW: 327
Nadwozie: Sedan
Silnik: M20B27
Instalacja LPG: TAK
Kolejne BMW: 325
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M20B25
Instalacja LPG: NIE

• Reklama

Powrót do Elektryka & Oświetlenie